مجید شعبانی از راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک کانون وکلای دادگستری کرمان خبر داد

مجید شعبانی از راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک کانون وکلای دادگستری کرمان خبر داد و گفت: این سامانه در راستای ارسال سریع، ایمن و آسان مکاتبات اداری طراحی و راه‌اندازی شده است.

 

مجید شعبانی در گفت‌وگو با روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمان بیان کرد: در راستای ارائه خدمات الکترونیک و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و انجام هرچه سریع‌تر و دقیق‌تر امور اداری همکاران محترم سامانه‌های خدماتی این کانون آماده خدمت رسانی می‌باشند.

رئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمان به امکان جستجوی اعضاء اشاره و عنوان کرد: در این سامانه به نشانی الکترونیکی "search.kermanbar.com" امکان جستجو و مشاهده اطلاعات تماس اعضای کانون وکلای دادگستری استان کرمان با وارد نمودن حداقل اطلاعات اعم از نام، نشانی و یا تلفن همراه اعضاء در یک ورودی متنی فراهم گردیده است.

وی افزود: سامانه پیام رسان (ابلاغ) الکترونیک نیز به منظور تسریع در فرآیند اطلاع رسانی در نظر گرفته شده است و از این پس تمامی مکاتبات اداری این کانون شامل ابلاغ و مراجع انتظامی، وکالت تسخیری و معاضدت، کارآموزی و غیره از طریق سامانه پیام رسان انجام خواهد شد و اعضاء پس از دریافت پیامکی مبنی بر وصول پیام می‌توانند به این سامانه به نشانی الکترونیکی "ums.kermanbar.com" مراجعه و از جزئیات پیام خود آگاه خواهند شد و این امر در امور مربوطه به منزله ابلاغ نیز محسوب خواهد شد.

مجید شعبانی با اشاره به فراهم آمدن امکان تمدید الکترونیک پروانه وکالت از سال آتی عنوان کرد: امید است با ارائه خدمات نوین و غیرحضوری در کانون وکلای دادگستری استان کرمان بتوانیم ضمن انجام فوری و دقیق امور اداری موجبات رضایت همکاران و مراجعین را فرآهم آورده و باعث اعتلای بیش از پیش جایگاه نهاد وکالت در استان و کشور عزیزمان باشیم.